Sevgili Dostlar sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik. yeni web sitemizde paylaşımlara geniş yer verdik.sıcak bir ortam oluşturmaya çalıştık.yurdun her yerinden her ekibinden  haberler, faaliyetler, ürünler ile ilgili istekler ve yorumları burada bulabileceksiniz. siteyi Arama Kurtarmacıların buluşma yeri yapmaya çalışıyoruz.
Artık çalışmalarınızı sizle ilgili yerel ve ulusal medyada çıkan haberlerinizi burada yayınlayabileceksiniz. size vereceğimiz şifre ile haberlerinizi kendiniz yapacaksınız.Tüm Türkiye ye buradan yayın yapmış olacaksınız.
Facebook ve twitter de sosyal paylaşım sitelerini kullanarak daha çok paylaşım yapacağız.
e-mağaza ile stokta hazır olan ürünlerimizle acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.yeni ve mevcut modellerimizi daha iyi inceleme fırsatı bulabileceksiniz
web sitenize buradan linkler vererek daha kolay ulaşım ve ziyaretçi yoğunluğu sağlayabilirsiniz.
Yeniliklerimiz devam edecek bizi izlemeye devam ediniz.

2 Yorumlar
  1. yaren tekstille tanışmamız bugün nasip oldu
    16 yıldır kurye sektörün de faaliyet gösteren bir firmanın yetkilisiyim,
    ofislerine yazlık yelek tasarımı ve anlaşma yapmak için ziyarette bulunduk,
    hemen tasarım ve görsel ve renk uygulamasıyla 40 moto kurye yeleği ve kışlık elbise anlaşmasına vardık, çok büyük siparişleri olmasına rağmen bize zaman ayırdılar, teşekkürler

  2. Özellikle motokurye elbise kıyafetlerinde sektörde lider ve sundukları çözümler alternatifsiz.Yaren Tekstile sorunsuz üretim için teşekkürler.

Bir cevap yazın